Ortak Yaşam Alanları

Etüd Odaları

7/24 Açık olan etüd odaları; öğrenciler kendi ihtiyaçlarına yönelik odalardan birini seçebilir, ve orada diledikleri gibi çalışabilirler. Etüd odaları, grup çalışma odaları öğrencilerin dışarıda oluşabilecek sesten minimum seviyede etkilenecebilecekleri bir sessiz çalışma odasından oluşmaktadır.

Restoran/Kantin /Kafe

Keyifli sohbetler, lezzetli yemekler, serinletici içecekler ile hayatınıza renk katacak olan kafe ve restoranlarımız en yüksek kalite standardında size hizmet vermektedir. İster açık hava bahçemizde oturup çay – kahve keyfi yapılabilir, güzel havanın tadını çıkarabilir, ister kafede oturup kahvenizi yudumlarken ders çalışabilirsiniz. Restoranda sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği servisi verilmekte olup, Restoran yemeklerinden alternatif tatlar arayan öğrencilerimiz Kantin ve Kafe’yi kullanmaktadırlar.

Sosyal Aktivite Odası

Öğrencilerin koltuklarda oturup arkadaşlarıyla sohbet ettikleri, oyunlar oynadıkları keyifli zamanlar geçirdikleri özel alanımızdır.

TV Odası

Büyük ekran televizyonda izlemek istedikleri bir program olduğunda, Sosyal Aktivite Odası içerisindeki TV Odası tüm öğrencilerin kullanımına açıktır.

Spor Salonu

Tam donanımlı spor salonumuz öğrencilerimiz diledikleri kadar spor yapabilme özgürlüğüne sahip olmakla beraber, Yoga/Pilates salonundaki özel grup derslerine katılarak günün yorgunluğunu atabilirler.

  Yurdumuz güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz.

  Adres

  Kurtuluş Mahallesi, Şehit Yılmaz Korkut Cd. No:10 Karabük

  İletişim

  0 370 412 11 11
  0 533 422 87 46

  EMAIL

  sahinler.yurt@hotmail.com
  kayit@sahinleryurt.com.tr