HAKKIMIZDA

Şahinler Yurt Turizm ve Otelcilik Ticaret Limited Şirketi 2015
yılından itibaren “MİLLİ EĞİTİM BAKANLıGı’NA BAĞLI” Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmet vermektedir.

Şahinler Kız Öğrenci Yurdu ; üniversite öğrencilerinin güvenli konforlu bir eğitim öğretim dönemi geçirmeleri için herturlu ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanmış, üniversite kampüsüne 5 dk mesafede olup, Karabük’ün her noktasına ulaşım araçları güzergahında olması siz öğrencilerimiz için büyük avantajdır.

Paylaşımlı konforlu odaları , etüt odası , profesyonel spor salonu , kafeterya , sosyal yaşam alanları tv odası ve yüksek güvenlik teknolojisiyle siz değerli öğrencilerimize hizmet vermektedir. Ailelerimiz için oluşturulan “misafir odasıyla” öğrencilerimizin ailelerini ağırlayabilme imkanı sunmaktayız.

Şahinler Kız Öğrenci Yurdu’nda önceliğimiz kıymetli öğrencilerimizin güvenli, konforlu , hijyenik ve huzurlu bir yaşam alanında eğitim hayatlarına devam etmelerini sağlamaktır.

ŞAHİNLER YURT AİLESİNE KATILMANIZDAN GURUR DUYARIZ.
BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  Yurdumuz güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin noktası olmayı amaçlamaktadır. Pedagojik eğitim almış güler yüzlü idari kadromuz, personelimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflenmekteyiz.

  Adres

  Kurtuluş Mahallesi, Şehit Yılmaz Korkut Cd. No:10 Karabük

  İletişim

  0 370 412 11 11
  0 533 422 87 46

  EMAIL

  sahinler.yurt@hotmail.com
  kayit@sahinleryurt.com.tr